Fotograf Ślubny
  1. Galeria
  2. Oferta
  3. Kontakt
  4. Blog
  5. Home


Fotografia ślubna, weselna, narzeczeńska


Będąc fotografem zajmuję się różnymi rodzajami zdjęć. Jedną z nich jest fotografia ślubna i weselna. Zdjęcia wykonuję zarówno w plenerze jak i w studio, w zależności od decyzji młodej pary. Na fotografiach staram się uchwycić ulotne chwile jakie dzielą ze sobą narzeczeni tuż przed złożeniem przysięgi małżeńskiej i tuż po jako młoda para – ostatnie poprawki stroju, ukradkowe uśmiechy wymieniane między narzeczonymi, wzruszenie w czasie składania przysięgi małżeńskiej i radość po jej złożeniu. Chcę pokazać zarówno zdenerwowanie jak i radość młodej pary w tym ważnym dla nich dniu. W trakcie sesji ślubnej i weselnej to właśnie młoda para jest dla mnie odnośnikiem do wykonywanych przeze mnie fotografii i to od niej będzie zależeć jak ona będzie wyglądać. Staram się pokazać każdą parę jak najbardziej naturalnie, bez sztucznego pozowania, które według mnie nie obrazuje idealnej sesji ślubnej i weselnej. Do każdych zdjęć podchodzę indywidualnie i konsultuję swoje pomysły z klientem, tak aby wszyscy byli jak najbardziej usatysfakcjonowani z sesji i powstających fotografii, które mają być piękną pamiątką, nie tylko dla młodej pary. Ja jestem tylko obserwatorem w trakcie zdjęć ślubnych i weselnych i staram się w jak najlepszy sposób uchwycić i przekazać emocje jakie towarzyszą młodej parze oraz gościom w trakcie przyjęcia weselnego.

Sesja ślubna Sesja ślubna

Sesje zdjęciowe ślubne i weselne wykonuję w Poznaniu oraz jego okolicach i w plenerze wybranym przez młodą parę. Staram się też jak najlepiej doradzić w kwestii miejsca wykonania zdjęć, ponieważ to właśnie sesja plenerowa pokazuje charakter danej pary i indywidualne cechy zarówno pani młodej jak i pana młodego.

Jeśli zaciekawiło Państwa to co napisałem i są Państwo ciekawi jak faktycznie takie sesje wyglądają to zapraszam do galerii, gdzie pokazuję przykładowe sesje zdjęciowe zarówno te ślubne jak i weselne, a także na moją stronę na Facebooku – Pabloartfoto, staram się w miarę na bieżąco wrzucać zdjęcia z wykonywanych przez mnie sesji zdjęciowych.Sesja ślubna Sesja ślubna
PabloArtFoto kontakt tel. 501 600 067, e-mail pabloartfoto@gmail.com