1. Galeria
  2. Oferta
  3. Kontakt
  4. Blog
  5. Home


Fotografia noworodkowa, brzuszkowa, dziecięca i rodzinna.


SESJA NOWORODKOWA


Fotografia noworodkowa, niemowlęca, dziecięca i rodzinna to nasza ulubiona fotografia. Sesje noworodkowe stały się bardzo popularne zwłaszcza wśród młodych rodziców, ponieważ w piękny, czasem w bajkowy sposób pokazują noworodka, często już w kilka dni po urodzeniu. Fotografia noworodkowa jest sesją najbardziej wymagającą cierpliwości i wyrozumiałości dla modelki czy modela. W trakcie wykonywania zdjęć staram się, aby maluszek czuł się komfortowo i naturalnie prezentował się na zdjęciach. Jest to wspaniała pamiątka nie tylko dla rodziców, ale w przyszłości także dla małych modeli. Sesję noworodkową najlepiej wykonać jest w pierwszych dniach życia dziecka. Idealny termin to między 4 a 14 dniem życia maluszka. Sesja może odbyć się w naszym studio w Poznaniu lub w domu noworodka. Do dyspozycji mamy wszystko co do takiej sesji będzie nam niezbędne: kocyki, wdzianka, czapeczki. Podczas sesji nie spieszymy się. Jest czas na karmienie, przewinięcie i utulenie dziecka. W cenie sesji noworodkowej oferujemy minimum trzy stylizacje dziecka, zdjęcia z sesji nagrane na płytę dvd wraz z niepowtarzalnym pamiątkowym etui.


Fotografia noworodkowa Fotografia noworodkowaSESJA BRZUSZKOWA


Sesja brzuszkowa, czy też sesja ciążowa wymaga trochę innego rodzaju uwagi. Ma pokazać piękno nie tylko kobiety w ciąży, ale przede wszystkim jej radość z faktu, że nosi w sobie nowe życie i to właśnie chcę pokazać na wykonywanych przeze mnie fotografiach. Sesje ciążowe mogą być wykonywane w studio lub plenerze, wszystko zależy od przyszłych mam, które będą na zdjęciach.


Sesje brzuszkowa Sesja brzuszkowa

FOTOGRAFIA DZIECIĘCA


Fotografia dziecięca podobnie jak fotografia noworodkowa wymaga bardzo dużo cierpliwości dla modela. Sam mając synka wiem ile trzeba cierpliwości i wytrwałości, żeby uchwycić dziecko w jak najlepszy dla niego sposób – w chwilach zabawy, radości, z uśmiechem. Zdjęcia dzieci wykonuje w studio, a także w ramach projektów realizowanych przez sklepy dziecięce – na stronie internetowej jak i na moim profilu na Facebooku – Pabloartfoto, można obejrzeć wykonane przeze mnie fotografie w jednym ze sklepów sieci Akpol-Baby. Myślę, że ta sesja znakomicie obrazuje to, co chce znaleźć na zdjęciach z dziećmi.

Fotografia dziecięcaSESJA RODZINNA


Sesje rodzinne to nie tylko fotografie wykonane ze wszystkimi członkami rodziny, ale także sesja narzeczeńska, która staje się również co raz bardziej popularna wśród narzeczonych. Fotografie rodzinne są jakby portretem wszystkich jej członków, ukazują jednak indywidualność każdego z nich, która idealnie komponuje się w całość.


Fotografia rodzinna

PabloArtFoto kontakt tel. 501 600 067, e-mail pabloartfoto@gmail.com